В облдержадміністрації відбулася презентація підйомника для інвалідів-візочників, який має вирішити питання доступності залізничної інфраструктури

В облдержадміністрації відбулася презентація підйомника для інвалідів-візочників, який має вирішити питання доступності залізничної інфраструктури. кіровоградська ода, мільто олександр анатолійович, олександр боршуляк, адаптація інвалідів-візочників, безпроблемне пересування, доступності, доступніть залізничної інфраструктури, ліфт підйомник, підйомники, соціальна захищеність інвалідів, інфраструктура залізничного транспорту, person, wall, clothing, smile, human face, indoor, man, suit, group, posing. Stanley Forman, Dumeng Giovanoli posing for the camera

Презентація пристрою відбулася під час засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, що проходила під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Олександра Мільто.

Власну розробку учасникам засідання представив голова обласної Асамблеї інвалідів Олександр Боршуляк.

Автор ідеї відзначив, що підйомник має суттєво полегшити транспортування візочників до потягу. Адже потрапити такій людині у потяг досить складно через низьку висоту залізничної платформи. Тому без допомоги кількох кремезних працівників вокзалу інваліду не обійтись. Інша справа – застосування спеціального підйомника.

За словами Олександра Боршуляка, втілити ідею в життя вдалося завдяки конструкторам підприємства УВП УТОГ. Наразі підйомник на стадії удосконалення і готовий вже на 80%. Конструкція працюватиме за механічним принципом, що робить її цілковито безпечною. За попередніми підрахунками, вартість такого пристрою складатиме близько 45 тис. грн. Після проходження лабораторних випробувань розробник пообіцяв вже на початку наступного року продемонструвати його роботу на міському залізничному вокзалі.

– Аналогів подібного механізму в Україні поки що немає, – відзначив Олександр Боршуляк.

Зважаючи на те, що проблема з доступністю залізничної інфраструктури не лише регіонального рівня, тому розробники не виключають у подальшому серійного випуску таких підйомників.

Під час засідання також було проаналізовано стан виконання заходів із забезпечення доступності у Голованіському, Добровеличківському, Долинському районах та у Знам’янці.

Офіційний веб-сайт Кіровоградської обласної державної адмiнiстрацiї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*