В Одесі триває перевірка міського транспорту для людей з інвалідністю (ФОТО)

В Одесі триває перевірка міського транспорту для людей з інвалідністю (ФОТО). одеса, міський транспорт, пандус, перевірка, інвалідність

В Одесі триває перевірка міського транспорту для людей з інвалідністю. одеса, міський транспорт, пандус, перевірка, інвалідність

Цього разу перевірили маршрут 242 та 168

На минулих вихідних в Одесі відбулася вже шоста перевірка громадського транспорту для людей з інвалідністю. Інспекцію по місту традиційно проводить депутат міської ради Олексій Асауленко та Олег Соколов.

Так, цього разу перевірка відбулася на останній зупинці 242 маршрута компаній “Північтранс” та 168 маршрут, який обслуговує два перевізника “Турист” та “Кіностудія”.

“Повернемось до початку. В так – це він! Красень від “Північтранс” – автобус гібрид марки ВОЛЬВО! Він таки, на нас з Олегом Миколайовичем справив враження! Саме таких автобусів багато у Європі і вони дійсно зручні і сучасні! Більше не буду нічого писати, а то ще звинувачують у рекламі окремого перевізника”, – написав Олексій.

Втім, депутат зазначив, що маршрут 168 повернув “інспекторів” до реальності.

“Складно щось додати, все на фото… “зручні” пандуси з кутом більш ніж можливо уявити, десь працюючи, а десь не працюючи кнопки зупинки і до речі на шостій перевірці зʼявилися паски безпеки”, – зазначив депутат.

Крім того, під час перевірки вдалося поспілкувалися з водіями. За їх словами, вони завжди зупиняються та допомагають людям з інвалідністю потрапити в автобус. Однак, Олексій Асауленко також наголосив, що, незважаючи на слова водіїв, люди кажуть, що це не зовсім правда.

“Отримав багато повідомлень де мене питають, до чого ця перевірка, що повинно статися по результатах?! Нашу думку з Олегом Миколайовичем вже писав, але повторю, мені не складно: на кожному маршруті повинні зʼявитися дійсно сучасні і зручні автобуси для людей, які користуються кріслами колісними, щоб коли така людина збереться в будь-яку точку нашого міста, це не було для неї проблемою”, – зазначив депутат.

Черновалова Кристина

Коментарі Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*