В установах Маріуполя з’являються санітарні кімнати для людей з інвалідністю

В установах Маріуполя з’являються санітарні кімнати для людей з інвалідністю. мариуполь, инвалид-колясочник, лікарня, санітарна кімната, інвалідність, cartoon, yellow, poster, handwriting. A yellow sign with black text

В установах Маріуполя з’являються санітарні кімнати для людей з інвалідністю. мариуполь, инвалид-колясочник, лікарня, санітарна кімната, інвалідність

У геріатричному відділенні міської лікарні № 9 з’явилася санітарна кімната для інвалідів-колясочників з урахуванням всіх необхідних умов: широким проходом, низьким порогом, душовим піддоном з сидінням, поручнями та кнопками виклику. Аналогічне приміщення з’явиться й у Територіальному центрі соціального обслуговування Центрального району.

У медзакладі роботи проводилися силами ремонтної бригади лікарні. Вони зробили облицювання плиткою стін і підлоги. Виконали монтаж стелі та світильників. У кімнаті встановили унітаз, бойлер та раковину. Відремонтували систему водопостачання та каналізації. Всього на реалізацію проекту було виділено 22 тисячі гривень із міського бюджету. Також з метою надати рівні можливості маріупольцям є покажчики та наліпки для людей з обмеженими можливостями в рамках «Доступного міста».

Санітарну кімнату для людей з інвалідністю роблять й у Терцентрі Центрального району. Наразі там виконують оздоблювальні роботи.

Заступник міського голови Ксенія Сухова зазначила, що це маленькі проекти, які важливі для сучасного розвитку міста: «Такі кімнати повинні з’являтись у кожній лікарні та соціальному закладі. Ними можуть користуватися не тільки люди з інвалідністю, а й маломобільні громадяни. Таким чином ми проявляємо толерантність та стаємо на щаблину вище до розвитку сучасного міста».

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*