Вперше в місті замість пандусу для інвалідів зроблять підйомник

Вперше в місті замість пандусу для інвалідів зроблять підйомник. переяслав-хмельницький, кав’ярня, пандус, пристосування, підйомник, stairs, house. A close up of a cage

Вперше в місті замість пандусу для інвалідів зроблять підйомник. переяслав-хмельницький, кав’ярня, пандус, пристосування, підйомникОчевидно, так співпадає, але вже на кількох засіданнях міськвиконкомів поспіль Переяслава-Хмельницького (Київська область) розглядаються питання про створення закладів для підприємницької діяльності на першому поверсі будинку по вул. Покровській, 53/69. Це той, що поряд з магазином “Батура”. На останньому квітневому черговому засіданні міськвиконкому одному з міських підприємців було надано дозвіл на переобладнання квартири під невеличку кав’ярню.

На сьогодні відповідно до державних будівельних норм входи до подібних закладів, крім східців, повинні бути обладнанні ще й зручностями для інвалідів. Зазвичай роблять пандуси. Та, оскільки саме в цьому місці таке пристосування поставити ніде, на виконкомі було показано макет, де замість пандуса поряд зі східцями буде невеличкий майданчик-підйомник.

Вже вкотре учасники засідання наголошували, щоб підприємці, які займають поряд квартири перших поверхів багатоповерхівок, оформлювали фасади в якомусь одному стилі, погоджуючи це з архітектурою. Адже від цього залежить привабливість нашого міста.

Вісник Переяславщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*