Конкурс на держфінансування ГО осіб з інвалідністю продовжили до 31 серпня (ОФІЦІЙНО)

Конкурс на держфінансування ГО осіб з інвалідністю продовжили до 31 серпня (ОФІЦІЙНО). го, фонд, підтримка, фінансування, інвалідність

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю офіційно оголосив про додатковий збір проєктів на участь у конкурсі на державне фінансування ГО осіб з інвалідністю. Відповідне оголошення з’явилося на офіційному сайті Фонду ввечері у понеділок, 17 серпня.

Як повідомляють у Фонді, прийом конкурсних пропозицій відбуватиметься з 20 по 31 серпня 2020 року включно.

Про ймовірність того, що конкурс все ж буде продовжений, стало відомо наприкінці минулого тижня, коли конкурсна комісія рекомендувала Фонду оголосити додатковий збір заяв від учасників. Наразі рішення отримало офіційний статус.

Продовження конкурсу дасть можливість отримати державне фінансування ще більшій кількості громадських організацій осіб з інвалідністю. Подібна підтримка з боку держави дозволить їм зміцнити та розширити власні можливості.

Нагадаємо, цього року в Україні вперше оголосили конкурс на державне фінансування для ГО осіб з інвалідністю. Раніше підтримку із держбюджету отримували невелика кількість ГО без відкритих процедур. Запроваджена цього року процедура є конкурсною, прозорою та зрозумілою. Вона дозволяє більшій кількості ГО осіб з інвалідністю податися на державне фінансування. Цю систему запроваджували для участі в конкурсі більшої кількості громадських організацій, створення більш прозорої системи фінансування та більшого задоволення інтересів осіб з інвалідністю.

Довідково:

У рамках продовженого добору конкурсні пропозиції (оригінали) приймаються з 20.08.2020 по 31.08.2020 включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 години (у п’ятницю – до 16:00 години) відділом документального забезпечення управління організаційної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Фонду, що знаходиться за адресою: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб. 445, (4-й поверх), тел.(044) 425-69-13. Електронне версію надсилайте на е-mail: , щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 години (у п’ятницю – до 16:00 години).

Український незалежний центр політичних досліджень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*