На Донеччині пройде всеукраїнський конкурс краси для дівчат на інвалідних візках

На Донеччині пройде всеукраїнський конкурс краси для дівчат на інвалідних візках. краматорськ, краса без обмежень, самореалізація, суспільство, інвалідність

У Краматорську на Донеччині пройде відкритий конкурс краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень».

На Донеччині пройде всеукраїнський конкурс краси для дівчат на інвалідних візках. краматорськ, краса без обмежень, самореалізація, суспільство, інвалідністьНа Донеччині пройде всеукраїнський конкурс краси для дівчат з обмеженими можливостями/фото:Артем Гетьман

Донецька область вдев’яте прийматиме учасниць щорічного відкритого конкурсу краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень — 2019», який відбудеться у м. Краматорськ з 24 по 30 листопада 2019 року. Про це повідомляє Донецька ОДА.

Урочистий фінал конкурсу проходитиме 29 листопада 2019 року у м. Слов’янськ у «Монополії Крона».

Головною метою конкурсу є залучення молоді з функціональними обмеженнями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Участь у щорічному відкритому конкурсі краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень» цього року візьмуть красуні з Одеської, Волинської, Черкаської, Миколаївської, Київської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Луганської, Дніпропетровської та Донецької областей.

Минулого року корону переможниці виборола учасниця з Черкащини Юлія Міхно.

ІА «Вчасно»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*