Переможцем конкурсу з надання послуги «Соціальне таксі» визначене підприємство «Таксі-такса»

Переможцем конкурсу з надання послуги «Соціальне таксі» визначене підприємство «Таксі-такса». білгород-дністровський, таксі-такса, перевізник, соціальне таксі, інвалідність

Переможцем конкурсу з надання послуги «Соціальне таксі» визначене підприємство «Таксі-такса». білгород-дністровський, таксі-такса, перевізник, соціальне таксі, інвалідність

Білгород-Дністровський. Таке колегіальне рішення було прийняте 22 лютого під час засідання конкурсної комісії з визначення перевізника в рамках реалізації міської цільової Програми «Соціальне таксі» на 2021-2023 роки. Дану послугу приватне підприємство «Таксі-такса» надавало й в попередні два роки та добре зарекомендувало себе як перевізник соціально вразливої категорії населення міста.

В 2021 році на реалізацію послуги «Соціальне таксі» в міському бюджеті передбачено 50 тис. грн. Скористатися правом безкоштовних поїздок в межах міста зможуть 153 мешканці, серед яких 36 осіб з інвалідністю, які постійно пересуваються на візках; 21 дитина з захворюваннями опорно-рухового апарату; 6 дітей з важкою формою аутизму, які мають утруднення при самостійному пересуванні; 7 хворих з нирковою недостатністю, що потребують процедури гемодіалізу на базі міської багатопрофільної лікарні; 83 особи похилого віку з числа підопічних міського територіального центру з утрудненнями при пересуванні.

Тристоронні договірні відносини із ПП «Таксі-такса» та користувачами їх послуг укладе Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров`я Білгород-Дністровської міської ради, який є координатором реалізації міської цільової програми «Соціальне таксі» на 2021-2023 роки.

Білгород-Дністровська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*