9 представників Житомирщини сьогодні відправляються до Болгарії, де 25 липня розпочинаються 22 Дефлімпійські ігри

9 представників Житомирщини сьогодні відправляються до Болгарії, де 25 липня розпочинаються 22 Дефлімпійські ігри

Це спортивні змагання найвищого рівня, які проводяться серед спортсменів з вадами слуху. Про представників нашої області, які представлятимуть Україну на міжнародній арені, розповідає керівник Житомирського регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів Юрій Панасюк :

“У складі національної збірної – 191 спортсмен, серед них і представники Житомирщини. В складі жіночої збірної з волейболу – Заслужений майстер спорту Ірина Ковальчук. В чоловічій збірній – 8 наших спортсменів: Олег Антонюк, Леонід Дайнека, Сергій Дем’янчук, Ігор Завірюха, Ігор Завгородній, Володимир Залевський, Ілля Нікіфоров та Єгор Цимовський. А тренером чоловічої збірної команди з волейболу є наш Олександр Краснощоков – Заслужений тренер України”

Для довідки: перші Дефлімпійські ігри пройшли у 1924 році, в Парижі. Участь у них брали представники 10 країн. Україна вперше дебютувала у всесвітніх іграх глухих у Софії в 1993 році, а через 4 роки вже на наступних іграх українські спортсмени здобули 20 нагород, встановивши 4 світові рекорди. Зауважимо, що на сьогодні волейболісти з Житомирщини є діючими чемпіонами світу серед спортсменів з вадами слуху, а на попередніх Дефлімпійських іграх вони здобули срібні нагороди.

103fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*