Мінсоцполітики: Уряд розпочав процес реорганізації протезної галузі України

1 21 8 108008-23 1. підприємств

17 липня Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Про реорганізацію деяких казенних підприємств”. Як повідомили у Мінсоцполітики, наразі в Україні налічується 2,6 млн. громадян з обмеженими можливостями. Виготовлення технічних засобів реабілітації для них здійснюється за рахунок державних коштів, і щороку на ці потреби держава виділяє близько 1 млрд. грн. Діючий порядок фінансування виготовлення ТЗР передбачає, що Мінсоцполітики як головний розпорядник бюджетних коштів перераховує кошти до Фонду соціального захисту інвалідів, Фонд – до Промислового об’єднання «Укрпротез», «Укрпротез» – до державних та казенних протезно-ортопедичних підприємств.

Для того, щоб оптимізувати такий порядок фінансування виготовлення технічних засобів реабілітації, Мінсоцполітики розпочало процес реорганізації підприємств протезної галузі. Зокрема, на першому етапі передбачається реорганізувати 2 із 11 казенних підприємств.

Зокрема, Луганське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство приєднається до Донецького, Тернопільське КЕПОП – до Львівського. На базі реорганізованих підприємств буде створено філії, працівники яких будуть задіяні у виробничому процесі з виготовлення ТЗР.

Це надасть можливість запровадити замкнутий виробничий цикл у одного суб’єкта господарювання.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*