У Ковелі роблять протези європейської якості для бійців АТО (ВІДЕО)

1 14 5 8741253. протезування

Ковельський протезно-ортопедичний цех, який знаходиться біля місцевої залізничної лікарні, і являється філією Львівського протезного заводу, виготовляє ось такі сучасні протези верхніх і нижніх кінцівок вже 18 літ поспіль. Працюють ковельські досвідченні фахівці з протезування на німецькому обладнанні фірми «OTTO BOCK», виготовляють кінцівки для дітей і дорослих безкоштовно теж з матеріалу цієї ж фірми. Тому, за словами начальниці цеху Людмили Козак, за своєю якістю і технологічністю вони нічим не поступаються розрекламованим дорогим закордонним виробам.

Технік-протезист цеху I категорії Василь Остапчук, який тут трудиться з часу відкриття майстерні, категорично не погоджується з тим, щоб молоді, яких уже скалічила війна на Сході, їхали на протезування за кордон, а волонтери для такої поїздки збирали неймовірно великі суми грошей по всьому світові.

Ось Василь Сидорович демонструє роботу спершу модульного протезу кінцівки ноги, а потім і спеціального – для купання. Каже, що людина-інвалід має можливість безкоштовно для себе замовити обидва комплекти. Теж саме стосується і кінцівок рук. Для бійців АТО тут обіцяють найкращий матеріал, механізми та комплектуючі до протезів.

Також тут за першим же бажанням клієнта механізми протезу відрегулюють, або замінять окремі його частини, а через три роки ще й виготовляти новий. І знову ж таки все це буде безкоштовно для людини, котра сюди звернеться, адже послуги оплачує держава.

Алла Степанівна Антонюк ще в 96 році прийшла до центру за двома протезами для своїх нижніх кінцівок. Жінка розповіла, що у 18-річному віці потрапила під поїзд і отримала важку травму обох ніг. З тих пір вона ходить на протезах. Спершу Алла Степанівна користувалася послугами Харківських, а потім і Львівських протезистів, однак робота Ковельських фахівців їй найбільш припала до вподоби.

Жінка демонструє нам свої нові ноги, тим самим показує бездоганну роботу Ковельських ортопедів, які обіцяють надати допомогу всім, хто звернеться за адресою Ковель, вулиця Богдана Хмельницького, 17.

Керівник центру каже, що наразі тут очікують на постраждалих від воєнних дій в зоні АТО, їх обслуговуватимуть першочергово та безкоштовно. За останні кілька днів сюди вже зателефонували з Кіровограду, Жмеринки, Херсону, Сум, Чернігівської області, Луцька та Нововолинська. Для більш зручного контакту з персоналом Ковельського протезно-ортопедичного цеху та отримання необхідної інформації щодо протезування ми подаємо номери телефонів.

Телефони для контакту:

093-140-71-76

096-101-87-33

050-806-47-15

(03352)-5-15-03

(03352)-6-53-77

Адреса Ковельського протезно-ортопедичного цеху: Волинська область,
м. Ковель, вул. Б.Хмельницького, 17 (територія залізничної лікарні)

ПроКовель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*