АНОНС для ЗМІ благодійного концерту «МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ» для дітей з аутизмом у рамках проекту“Місіонери-2020”: Сергій Жадан – Фіма Чупахін”

АНОНС для ЗМІ благодійного концерту «МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ» для дітей з аутизмом у рамках проекту“Місіонери-2020”: Сергій Жадан – Фіма Чупахін”. kids autism music, київ, аутизм, концерт, проект

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас приєднатися до благодійного концерту «МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ» для дітей з аутизмом у рамках проекту “Місіонери-2020”: Сергій Жадан – Фіма Чупахін”.

У неділю, 20 вересня, о 10:00 на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбудеться концерт, на якому близько 40 дітей з аутизмом побачать виступ нью-йоркського піаніста Фіми Чупахіна, мультимедійного композитора, випускника програми імені Фулбрайта, який підкорив своєю музикою кращі сцени світу.

Протягом концерту музикант не лише гратиме, але й разом з педагогами Kids Autism Music створять воркшоп з дітьми та проведуть музичні ігри.

Такий захід організований для дітей, які залучені до проекту Kids Autism Games. Ці діти неодноразово довели, що вони вміють бігати марафони, готувати, малювати, творити та багато іншого. Їм лише потрібен особливий підхід.

Концерт «МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ», спрямований на те, щоб кожна особлива дитина та всі діти світу мали рівний доступ до музики, спорту та інших галузей – БЕЗ МЕЖ!!! Також проект має соціальний вектор, адже розповідає суспільству, що всі ми різні та закликає до толерантності.

Організаторами заходу є Благодійна організація “Спорт заради Миру”, Міжнародна громадська організація “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», “Kot Agency Group” за підтримки Програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні та асоціації її випускників благодійної організації “Українське Фулбратівське коло”.

Захід став можливий за підтримки керівництва Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський».

Місце проведення: НСК «Олімпійський» (green-heart) м. Київ, вул. Велика Васильківська 55. Місце збору Центральний ресепшен (вхід зі сторони Троїцької площі через ворота Захід 4 або Захід 2)

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова.

Контактна особа: Татьяна Савіцька (067)2464099 або

KidsAutismGames – це спільна ініціатива Фонду «Дитина з майбутнім», Благодійної організації «SPORT for PEACE» та Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський». Проект почав свою діяльність на початку лютого 2017 року. Щотижня професійні тренери «SPORT for PEACE» тренують 60 дітлахів з аутизмом у зеленому серці НСК «Олімпійський». Такі тренування були розроблені спеціально, щоби через ігрові змагання навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей та привити їм любов до занять спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*