Безбар’єрність надання гуманітарної допомоги та соціальних послуг необхідна для підтримки людей з інвалідністю, – Наталя Заболотна

Безбар’єрність надання гуманітарної допомоги та соціальних послуг необхідна для підтримки людей з інвалідністю, – Наталя Заболотна. вінниччина, гуманітарна допомога, соціальна послуга, співпраця, інвалідність

Безбар’єрність надання гуманітарної допомоги та соціальних послуг необхідна для підтримки людей з інвалідністю, – Наталя Заболотна. вінниччина, гуманітарна допомога, соціальна послуга, співпраця, інвалідність

Перший заступник Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна зустрілася з представниками Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» і Асоціацією допомоги та підтримки «Японія» (AAR Japan).

Обговорили розвиток співпраці та перебіг проєкту Асоціації «Відкритті серця», який триватиме до листопада 2023 року. Його мета – забезпечити безбар’єрний доступ до гуманітарної допомоги та соціальних послуг для осіб з інвалідністю, у тому числі ВПО з інвалідністю, літніх людей та сімей, які мають дітей з інвалідністю.

Також закупили обладнання для покращення догляду: два візки для миття лежачих хворих та два підйомники пересувних з електричним приводом.

Як зазначає Наталя Заболотна, набори передані у два інтернати:

  • Психоневрологічне відділення (с. Плисків) Вороновицької філії комунальної установи «Обласний пансіонат для людей з інвалідністю та людей похилого віку»;
  • Комунальний заклад «Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку».

Зокрема, придбали обладнання для приготування їжі в Інклюзивний простір неформального навчання для людей з інвалідністю та їх родин.

У рамках проєкту, для дітей ВПО, осіб із інвалідністю та людей похилого віку видають продуктові набори та набори гігієни.

Між іншим, проєкт частково покриває послуги соціальних працівників в закладах. Троє соціальних працівників здійснюють персоніфікований догляд за 30 мешканцями Психоневрологічного відділення у с. Плисків, четверо – виконують тимчасове 12-денне проживання та догляд дітей в програмі Асоціації. Також раз на тиждень забезпечується консультування лікаря-психіатра для мешканців Психоневрологічного відділення Вороновицької філії Обласного пансіонату для людей з інвалідністю та людей похилого віку, Тиврівського обласного будинку-інтернату для осіб з інвалідністю та людей похилого віку та Яришівського психоневрологічного будинку – інтернату.

«Проєкт від «Відкритих сердець» триває і я щиро вірю в його потужну силу. Дякую Світлані Демко та колективу за свідому реалізацію різних програм і допомогу людям, які того потребують. Також висловлюю велику подяку та шану Асоціації допомоги та підтримки Японії. Лише за короткий термін вони виділили на реалізацію проєктів більше 150 тисяч євро», – підкреслила Наталя Заболотна.

Працюємо далі!

Вінницька обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*