Цьогоріч відкриють чотири лабораторії для діагностики орфанних хвороб – Радуцький

Цьогоріч відкриють чотири лабораторії для діагностики орфанних хвороб – Радуцький. михайло радуцький, діагностика, лабораторія, орфанні захворювання, пацієнт

Цьогоріч відкриють чотири лабораторії для діагностики орфанних хвороб – Радуцький. михайло радуцький, діагностика, лабораторія, орфанні захворювання, пацієнт

До кінця 2021 року в нашій країні з’являться чотири лабораторії для діагностики орфанних захворювань на ранніх стадіях.

Як передає Укрінформ, про це голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“300 мільйонів виділено, і вже до кінця року в Україні з’являться чотири лабораторії, які будуть діагностувати орфанні захворювання на ранніх стадіях”, – сказав Радуцький.

За його словами, відсутність лабораторій не дозволяє зараз визначати точну кількість пацієнтів з орфанними захворюваннями.

Окрім того, голова комітету ВР розповів, що на наступний рік із державного бюджету передбачається виділити 20 мільярдів гривень для будівництва або оновлення однієї дорослої та однієї дитячої лікарень у кожній області України. “Уже зараз замовлена проєктно-кошторисна документація”, – наголосив Радуцький.

Він додав, що упродовж 2021 року в межах президентської програми “Велике будівництво” відремонтовано та введено в експлуатацію 118 приймальних відділень опорних лікарень, ще у 83 ремонтні роботи завершаться до кінця року.

Також, за словами Радуцького, до кінця року буде введено в експлуатацію новий корпус національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*