Соціальні послуги для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю

Соціальні послуги для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. дружківка, авто, паліативний догляд, соціальні послуги, інвалідність

Соціальні послуги для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. дружківка, авто, паліативний догляд, соціальні послуги, інвалідність

Громадяни похилого віку та особи з інвалідністю Дружківської міської територіальної громади мають можливість отримувати соціальні послуги на дому та паліативний догляд.

Наприкінці 2021 року територіальний центр соціального обслуговування м.Дружківка отримав спеціально обладнане авто для надання соціальних послуг мешканцям сільських і селищних територій. Даний проєкт профінансований Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру.

Відділення соціальної допомоги вдома, що функціонує у територіальному центрі, доводить до відома мешканців громади, що фахівцями відділення та мобільною соціальною службою з догляду на дому та паліативного догляду надаються соціальні послуги громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. Дані послуги здійснюються за місцем проживання у приватному секторі міста, селах та селищах Дружківської міської територіальної громади.

Перелік соціальних послуг:

– допомога у веденні домашнього господарства;

– допомога у самообслуговуванні;

– посередницька діяльність;

– безоплатна правова допомога;

– оформлення документів.

За детальною інформацією звертатися: Донецька обл., Краматорський район, м.Дружківка, вул. Індустріальна, 14 або зателефонувавши (06267) 4-40-08, гаряча лінія 066-884-64-93.

Дружківська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*