Хокей і діджеїнг: як у Європі допомагають людям з особливими потребами (ВІДЕО)

Хокей і діджеїнг: як у Європі допомагають людям з особливими потребами (ВІДЕО). німеччина, самостійність, спілкування, інвалідність, інтеграція, indoor, wall, person, laptop, clothing, computer monitor, furniture, desk, office building, television. A man standing in front of a computer

У Себастіана Грубера не працює частина мозку, відповідальна за рух і мовлення. Та це не стало вироком, завдяки батькам і музиці.

Себастіана приваблює клубна культура. Тому він вирішив стати діджеєм. Із товаришем Крістофом заснували школу діджеїнгу для людей з обмеженими можливостями.

Зайняття диджеїнгом допомагає таким людям не тільки більше спілкуватися між собою. Їх вже почали запрошувати працювати на світські вечірки.

Подібні проекти, покликані виховати самостійність у людей з особливими потребами, нині в Європі – пріоритет.

В Німеччині Федеральним законом врегульований перерозподіл коштів, щоб цих людей менше опікали соціальні служби, щоб вони більше спілкувалися. До активного життя залучають навіть людей з важкими формами інвалідності.

Та поки – це крапля в морі, за задумом німецьких парламентаріїв, закон про інтеграцію людей з інвалідністю має полегшити життя кожного з 7,5 мільйонів.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*