Києво-Печерський заповідник проведе семінар з аудіодискрипції

Києво-Печерський заповідник проведе семінар з аудіодискрипції. семінар, indoor, sitting, person, book, furniture, black and white, library, shelf, bookcase, human face. A young boy sitting at a table in front of a book shelf

1_25_5_16860_1424880454loda.gov.ua

Організаторами безкоштовного семінару є Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів» спільно з Державною агенцією промоції культури України.

Семінар проводитиме Оксана Потимко − керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка», кандидат історичних наук, заслужений працівник соціальної сфери.

Семінар є навчально-практичним заходом для музейних працівників та екскурсоводів. Під час семінару слухачів навчатимуть коментувати твори мистецтва, музейні експозиції та архітектурні пам’ятки для осіб, які не бачать. Соціально-мистецька послуга, яка дозволить незрячим «побачити» недоступні на перший погляд об’єкти візуального ряду має назву «аудіодискрипція». У світі аудіодискрипцію застосовують вже понад 30 років, на українських теренах − лише з 2013 року.

Протягом 2013– 2016 років у Львівській області аудіодискрипцію було запроваджено в театрах, музеях, кінотеатрах, а також під час проведення екскурсій.

Семінар відбудеться 29 листопада 2016 року, з 11-ої до 12-ої години, у конференц-залі корпусу № 8 Києво-Печерського заповідника за адресою: вул. Лаврська, 9.

З питаннями, будь ласка, звертайтеся до відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за телефонами: (044) 406-63-59, (044) 406-63-66.

«Рідна країна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*