Надія є: особливі артисти представили свою творчість на фестивалі в Одесі (ФОТО)

Надія є: особливі артисти представили свою творчість на фестивалі в Одесі (ФОТО). одеса, виставка, творчість, фестиваль надія є, інвалідність

Надія є: особливі артисти представили свою творчість на фестивалі в Одесі. одеса, виставка, творчість, фестиваль надія є, інвалідність

29 червня 2021 року в Одесі відбувся V Міжнародний фестиваль творчості людей з інвалідністю «Надія є».

У фестивалі взяли участь організації людей з інвалідністю Одеси, Одеської області, а також гості з інших міст.

На сцені фестивалю виступили: одеські танцюристи Артем Алєксєєнко та Єва Волощук, Ольга Шестаковська і Віктор Голенко, вокаліст Ігор Лук’янчук із Олександрії, учасниця проєкту «Голос країни» Магдалена Паскар з Одеської області. Творчі колективи організацій осіб з інвалідністю з Балти й Роздільної представили флешмоб, композицію «Колобок» і виконали українські пісні.

Група «Онуки Брайля» Одеської обласної організації Українського товариства сліпих спеціально до фестивалю підготувала пісню «Надія є». Яскравими були виступи Сергія Павлишина, фольклорного колективу з Кодими, музикантів Ольги Бабушкіної і Геннадія Ешану.

У рамках фестивалю відбулася виставка творчих робіт людей з інвалідністю. На виставці були представлені: унікальна вишивка майстрів з Кодими і Балти, роботи підопічних Благодійного фонду «Майбутнє» Катерини Вістовської, Яни Пелих та інших.

Учасників фестивалю привітали представники Департаменту праці та соціальної політики, Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради, депутати Одеської міської ради.

Організатор заходу – Південноукраїнський регіональний центр молодих інвалідів за підтримки Одеської міської ради.

Фестиваль проводився в рамках Міської цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства міста Одеси на 2021-2023 роки.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*