Новий проект Суспільного мовника про інклюзивність “Разом”

Новий проект Суспільного мовника про інклюзивність “Разом”. проект разом, стереотип, суспільство, інвалідність, інклюзивність, person, sitting, clothing, indoor, boy, food, table, furniture, woman. A young boy sitting at a table

Новий проект Суспільного мовника про інклюзивність “Разом”. проект разом, стереотип, суспільство, інвалідність, інклюзивністьПрем’єра на телеканалі Суспільного телебачення UA:Перший! З 19-го листопада, щопонеділка о 19:00 на глядачів чекає новий проект “Разом”, створений творчим об’єднанням спортивних програм Суспільного мовника.

“Разом” – це зворушливі, незвичайні та подекуди надможливі історії людей, які мають інвалідність, але, попри обставини, знаходять своє місце у соціумі. Це проект про інклюзивність та про людей, які звикли допомагати іншим замість просити допомоги для себе. Щодня вони власним досвідом та власним життям доводять, що інколи неможливе стає можливим.

Наприклад, герой першого випуску з дитинства має важке ураження опорно-рухового апарату, але не просто вижив всупереч прогнозам лікарів, а й допомагає знайти своє місце у житті тим, хто потрапив у біду.

Новий проект Суспільного мовника про інклюзивність “Разом”. проект разом, стереотип, суспільство, інвалідність, інклюзивність

Українське суспільство поки що не звикло до людей з інвалідністю на вулиці, в громадських закладах та й просто – поруч, в одному інформаційному просторі. Тому ведуча Дар’я Кузнєцова спробує разом з героями програми зруйнувати стереотипи та показати життя цих особливих людей яким воно є щодня.

“Чому я не такий, як більшість людей?”, “Чому оточуючі не сприймають мене як рівного?”, “Хіба я не маю права на повноцінне життя?” – ці питання турбують героїв проекту “Разом” мало не щодня, але відповіді на них ми спробуємо знайти усі разом.

UA: Перший

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*