Онлайн Фестиваль гідності «Незламні духом» (ВІДЕО)

Онлайн Фестиваль гідності «Незламні духом» (ВІДЕО). фестиваль гідності незламні духом, суспільство, творчість, інвалідність, інтеграція

21 листопада, в День Гідності та Свободи стартує Онлайн — фестиваль гідності «Незламні духом»

Учасники фестивалю — самодіяльні художники, літератори, кіномитці, кліпмейкери.

Мета фестивалю: надихнути людей з інвалідністю на пошук нових форм творчості, допомогти їм зміцнити дух та подолати складні життєві обставини та фізичні обмеження. Створити простір взаємодії між людьми з інвалідністю та суспільством. Сприяти інтеграції людей з інвалідністю у суспільстві.

Універсальна мова — доброта.
Всім зрозуміла. Навіть іноземцям.
В ній мудрість Божа, ласка, простота
Від чистого, закоханого серця.

Олеся Доліна

Натхнення — це те, що допомагає людині творити. Через потоки негативної інформації люди занурюються в тривожні стани душі.

А вона, як загнана птаха, ламає крила. І хто допоможе їй?

Хто подарує два крила — віру і надію, щоб душа піднялася і знову отримала здатність літати та творити те, до чого покликана?

Це можуть зробити люди, що пройшли складні вогняні обставини свого життя. Зрозуміти біль і страждання, потреби іншої людини може той, хто пройшов через страхи й розчарування, зневіру і розпач і тепер може підбадьорити інших.

Творчість це той самий ключ, який відкриває двері серця. Саме зараз нам потрібно джерело живої води, що дасть надію і сили жити далі, попри обставини та обмеження. Саме тому ми — громадські діячі й культурні діячі, створили громадську платформу в соціальній мережі фейсбук, де відбудуться всі відбіркові тури Фестивалю гідності.

Ми знаємо про те, що самі вразливі органи людського тіла, найбільше потрібні тілу. Так і в людському суспільстві немає зайвих людей. Тому людям з інвалідністю є чим поділитися з суспільством. Їх творчість унікальна і стимулює інших подивитися на життя з іншого боку. Нам потрібен цей погляд. Тому, для участі у Фестивалі ми людей з інвалідністю. Але це не означає, що тільки люди з інвалідністю стануть учасниками Фестивалю. Ми запрошуємо всі суспільство долучитися до руху життя!

У Фестивалі можуть взяти участь абсолютно всі, хто малює, пише вірші чи оповідання, знімає кіно або ролики на соціальні теми.

Цей фестиваль не для професіоналів. Учасники фестивалю — самодіяльні художники, літератори, кіномитці, кліпмейкери. Творчість тим і унікальна, що результат — це емоції, які отримує глядач.

Тому ми — організатори Фестивалю «Незламні духом» створюємо простір взаємодії між людьми з інвалідністю та суспільством. А основним критерієм оцінювання робіт конкурсної програми фестивалю є розкриття авторами теми цінності та неповторності кожного людського життя, непоборності духу, долання депресії через пошуки себе у творчості та здатності до нездоланної емоційної щедрості.

До складу журі фестивалю увійшли експерти, журналісти та знані митці. Оскільки Фестиваль буде тривати пів року, з роботами та конкурсантами можуть познайомитися користувачі соціальної мережі фейсбук. Також до складу оргкомітету Фестивалю увійшли керівники незалежних медійних платформ України:

  • Волонтерській незалежний громадський канал I-UA.TV;
  • ГО «Всеукраїнська асоціація медійніків»;
  • ГО «Відкриті медіа України „Open media Ukraine“»; ГО «Інформаційна агенція УкрПресс-Інфо».

Протягом шести місяців, щотижня, в телевізійному проєкті «Незламні духом», буде відбуватися знайомство з роботами та учасниками Фестивалю, які наберуть найбільше голосів від журі Фестивалю та шанувальників.

Вже тепер можна приєднуватися до групи «„Незламні духом“ фестиваль гідності» за посиланням: www.facebook.com/groups/2705447486390644/?fref=mentions та брати участь в онлайн Фестивалі.

Надати свої роботи учасники можуть з 1 листопада до 1 березня 2021 р. Офіційно стартує Фестиваль 21 листопада, 2020р. в День Гідності та Свободи.

Урочисте нагородження, виставка робіт учасників Фестивалю, майстер-класи та показ фільмів та соціальних роликів учасників Фестивалю гідності відбудеться 8 травня, 2021р. з 13−00 до 19−00 в культурно-мистецькому комплексі «Співоче поле» по вул. Лаврська, 41.

В рамках Культурно-мистецького проекту «Рокам ніколи пам’яті не стерти», який організовує та проводить Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень згідно з Календарним планом державних міських свят, культурно-мистецьких та релігійних заходів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у 2021 році.

Запрошую до участі у Фестивалі!

З повагою і любов’ю!

Керівник Фестивалю гідності «Незламні духом», керівник телевізійної програми «Незламні духом», Олеся Доліна

Телеканал I-UA.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*