Незламні українські паралімпійці (ВІДЕО)

Незламні українські паралімпійці (ВІДЕО). валерій сушкевич, десятиліття дій: рух за інклюзивний світ, проєкт, суспільство, інвалідність

ООН, ВООЗ, Міжнародний паралімпійський комітет, а також провідні міжнародно-правові інституції у сфері прав людей з інвалідністю напередодні відкриття XVI літніх Паралімпійських ігор започаткували проєкт під назвою “Десятиліття дій: рух за інклюзивний світ”.

Назва глобальної десятилітньої кампанії – “Нас 15”, #WeThe15.

Чому 15? Згідно останніх даних ВООЗ – 15 відсотків населення світу, або понад 1 млрд. 200 мільйонів людей, живуть з інвалідністю.

Ведуча проєкту, “Mrs. Ukraine World 2021”, Тетяна Чубак, зустрілася з людиною, яка змінює ставлення українського суспільства та актуалізує увагу на правах людей з обмеженими можливостями, як це робить весь цивілізований світ!

Валерій Сушкевич – громадський діяч, політик. Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, голова Всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання “Національна асамблея інвалідів України”. Президент Національного комітету спорту інвалідів України.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*