Працює 3 дні на тиждень – чому занепадає протезний завод Львова у розпал АТО (ВІДЕО)

Працює 3 дні на тиждень – чому занепадає протезний завод Львова у розпал АТО (ВІДЕО). львів, протезний завод, протезування, підприємство, інвалідний візок, indoor, bathroom, medical equipment, sink, pipe, plumbing fixture, appliance, furniture. A close up of a sink

Львівський протезний завод унікальний. Із маленької майстерні за роки діяльності він став одним з найбільших в Україні.

Бандажі, корсети, спеціальні крісла для дітей з ДЦП, ортопедичне взуття, устілки, протези та інвалідні візки – в асортименті понад два десятки моделей.

Підприємство обслуговує людей з обмеженими можливостями Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей. Утім нині підприємство, де раніше майстрували ортопедичні та протезні вироби ледь не на увесь пострадянський простір, працює три дні на тиждень, а унікальні спеціалісти залишилися без зарплати.

Досі не були підписані необхідні договори із Фондом соціального захисту інвалідів про виробництво товарів на 2017. А саме ця структура мала відшкодовувати усі витрати казенного закладу. Як наслідок, майже рік пенсіонери не можуть отримати необхідних засобів пересування та протезування.

ФАКТИ. ICTV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*