Прес-реліз: Санофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

Прес-реліз: Санофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом. миргород, санофі, ендокринолог, оздоровлення, цукровий діабет, person, tree, outdoor, human face, smile, clothing, toddler, child, baby, girl. A group of people posing for the camera

Прес-реліз: Санофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом. миргород, санофі, ендокринолог, оздоровлення, цукровий діабет

Київ – 25 липня 2017р.Санофі в Україні разом із Асоціацією дитячих ендокринологів України підтримала проект із оздоровлення дітей із цукровим діабетом у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород.

30 маленьких пацієнтів із усієї України віком від 5 до 17 років протягом двох тижнів поєднували лікування, навчання в школі самоконтролю та профілактичні медичні процедури із різноманітним дозвіллям. Перебування у санаторії і новому оточенні не лише поліпшило здоров’я дітей із цукровим діабетом, а й спонукало їх оптимістично сприймати світ, ділитися особистим досвідом, пізнавати нове, займатися творчістю та спортом.

Цукровий діабет називають неінфекційною епідемією ХХІ століття. Серед неповнолітнього населення в Україні зареєстровано майже 9 000 випадків цієї хвороби. Понад 1 300 пацієнтів – це дошкільнята. Кількість хворих серед маленьких дітей невпинно зростає. Загалом пацієнти із цукровим діабетом 1 типу складають 10-15% усіх хворих на діабет. Згідно з офіційною статистикою цукровий діабет уже вразив понад 1,2 млн людей, і цей показник щорічно збільшується на 5%. Фахівці стверджують, що в Україні кількість людей з недіагностованим діабетом перевищує офіційну статистику в 3-4 рази1.

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Всі діти, яких ми, за підтримки Санофі, забезпечили можливістю пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії, мають цукровий діабет 1 типу. Це інсулінозалежний діабет, при якому дитині потрібно щодня неодноразово перевіряти рівень глюкози в крові та робити ін’єкції інсуліну. Такий спосіб життя може бути непростим навіть для дорослої людини, а тим більше для дітей. Проте ці діти вміють радіти чудовим моментам життя та новим цікавим подіям. Ми віримо в їхнє повноцінне життя у дорослому віці та докладаємо всіх зусиль, щоб їх дитинство сьогодні було якнайменше затьмарене хворобою. Ми вдячні Санофі за відповідальне ставлення до пацієнтів та підтримку нашої роботи протягом багатьох років».

«Санофі в Україні продовжує розвивати довірливе та плідне партнерство із Асоціацією дитячих ендокринологів України, адже оздоровлення дітей та створення умов для їхнього активного відпочинку – це важлива частина нашої корпоративної соціальної програми «Діабет. Допоможемо разом». – зазначив Гієм Граньє, директор Санофі в Україні. – Ми усвідомлюємо масштабність проблеми діабету та розуміємо яким емоційним, психологічним і фінансовим тягарем вона є для пацієнтів та їхніх родин. Саме тому Санофі в Україні прагне полегшити життя дітей із діабетом, надаючи їм можливість відновити сили та разом із такими ж однолітками відчути підтримку та розуміння».

Соціальна програма Санофі «Діабет. Допоможемо разом» – довгострокова ініціатива, покликана привернути увагу суспільства до проблеми діабету та охоплює широкий спектр проектів для покращення якості життя людей з діабетом. В рамках цієї програми компанія вже вісім років поспіль проводить Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом, а також надає підтримку 27 школам самоконтролю діабету в різних регіонах України.

Про Санофі
Санофі, глобальний лідер у сфері охорони здоров’я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. Санофі складається з п’яти глобальних бізнес-підрозділів: діабет та серцево- судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм, Санофі Пастер та напрям безрецептурних препаратів. Санофі зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України
Асоціація дитячих ендокринологів України – це неурядова організація, заснована у 2005 році. Головою Асоціації є Наталія Зелінська, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, головний дитячий ендокринолог Міністерства охорони здоров’я України, завідувач відділом дитячої ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України.

Контакти для отримання додаткової інформації:
Світлана Довгич
Керівник департаменту з питань корпоративних комунікацій
Санофі в Україні
Tel.: + 38 044 354 20 00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*