Президент вручив державні нагороди особам, що сприяють дотриманню прав людей з інвалідністю

Президент вручив державні нагороди особам, що сприяють дотриманню прав людей з інвалідністю. державна нагорода, паралімпійський рух, реабілітація, соціальний захист, інвалідність, person, clothing, floor, man, indoor, suit, people. A group of people standing in a room

Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та за значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху.

На зустрічі з представниками громадського руху людей з інвалідністю, Глава держави вручив Орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу.

Президент також вручив нагрудний знак та посвідчення до Почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» редакторові газети «Наше життя» Українського товариства глухих Наталії Каменській та першому заступникові директора Фонду соціального захисту інвалідів Любові Ріяко. Почесним званням «Заслужений працівник промисловості України» нагороджено директора Білоцерківського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Анатолія Савчука, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – тренера штатної збірної команди України з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху Станіслава Каковкіна.

Багаторазовий чемпіон і призер Паралімпійських ігор з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, прапороносець паралімпійської команди на XV Літніх Паралімпійських іграх у місті Ріо-де-Жанейро Тарас Дутко подякував Президенту за увагу спортсменів та проблем розвитку паралімпійського спорту в Україні.

Тарас Дутко подарував Главі держави пам’ятну медаль XV Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Президент подякував за подарунок та додав, що ця медаль відтепер буде стояти в його кабінеті як постійне нагадування про важливість проблем паралімпійців.

Офіційне інтернет-представництво Президента України +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*