У Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору

У Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору. дніпро, вади зору, клуб, інвалідність, інтеграція, green, person, miller. A close up of a machine

У Дніпрі відкрили унікальний клуб для людей із вадами зору. дніпро, вади зору, клуб, інвалідність, інтеграція

До Міжнародного дня «Білої тростини» у Дніпрі урочисто відкрили унікальний клуб для співробітників Українського товариства сліпих, які мешкають на лівому березі.

Приміщення, розташоване на підприємстві ПОГ ДУВП УТОС, не тільки переобладнали під глядацьку залу зі сценою, але й облаштували пандусом та спеціальними поручнями, аби забезпечити максимальний комфорт людям із вадами зору у дружньому до них, зручному середовищі. У новому клубі люди з інвалідністю по зору зможуть влаштовувати святкові заходи, самодіяльні концерти, проводити різноманітні презентації та брати участь у тренінгах, що допоможуть їх інтеграції в суспільство.

Проект реалізовано завдяки спільним зусиллям Міністерства соціальної політики України, Western NIS Enterprise Fund, Агентства верховного комісара ООН у справах біженців, Фонду соціального захисту інвалідів, АТ «Ощадбанк» та Громадської організації «Всеукраїнська організація інвалідів «Українське товариство сліпих».

Шумская Елизавета

Фото Антона Павлюкова

«Наше місто»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*