У Харкові особливі діти спілкувалися з тваринами (ВІДЕО)

У Харкові особливі діти спілкувалися з тваринами (ВІДЕО). харків, відповідальність, зоотерапія, контактний зоопарк, центр реабілітації промінь, person, outdoor, bicycle wheel, clothing, wheel, wheelchair, land vehicle, bicycle helmet, sports equipment, bicycle. A group of people sitting on a motorcycle

У Харкові особливі діти спілкувалися з тваринами. харків, відповідальність, зоотерапія, контактний зоопарк, центр реабілітації промінь

У неділю центр реабілітації “Промінь” відвідав контактний зоопарк.

До Міжнародного дня боротьби за права людей з особливими потребами Харківський зоопарк влаштував свято для вихованців одного з реабілітаційних центрів міста – “Промінь”. До них завітав контактний звіринець.

Жанна Сивуха, прес-секретарка Харківського зоопарку
Люди с физическими и психическими недугами должны чувствовать себя полноценными членами общества. И особенно это касается детей. Приезд в зоопарк деток с особенными потребностями – это всегда праздник. Клоун Федя со своим другом кроликом Бубликом в одно мгновение создали неповторимую атмосферу веселья.

Для дітей підготували різноманітні фокуси та конкурси. Не обійшлося без сюрпризів і подарунків. Вихованцям центру також розповіли про мешканців контактного зоопарку: черепах, їжаків, морських свинок і сов.

Жанна Сивуха, прес-секретарка Харківського зоопарку
Чтобы дети не уставали, акцент сделали на картинках, играх и, конечно же, наших очаровательных питомцах. Ведь для этих деток большое значение имеет зоотерапия.

Під час лекції 35 вихованців центру побували на імпровізованих черепашачих перегонах, уявили себе їжаками, а також змагалися за іграшкового півника.

Наталія Груніна, методистка центру реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів дитинства “Промінь”
Животные положительно влияют на психические и физические качества наших клиентов, оздоравливают их, дают ощущение добра и мира. Вообще мироощущение полностью меняется, когда дети общаются с животными.

У реабілітаційному центрі радять заводити домашніх тварин сім’ям, що виховують дітей з особливими потребами. Адже це, кажуть фахівці, не тільки дарує позитивні емоції, а й привчає до відповідальності.

Ольга Куріленко

Медиа группа «Объектив»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*