Каністерапія. Вірний друг (ФОТО, ВІДЕО)

Каністерапія. Вірний друг (ФОТО, ВІДЕО). го струни серця, кременчук, канистерапия, суспільство, інвалідність, person, dog, indoor, carnivore, animal, mammal. A group of people looking at each other

https://youtu.be/7D-7JjtuYg8

Кременчужанин Сергій Чирва та його друзі стали прикладом небайдужості в нашому суспільстві і пошуку нестандартних методів допомоги тим, хто через фізичні вади залишився на узбіччі життя. Активісти громадської організації «Струни серця» звернули увагу на незвичний ще для України вид терапії, а саме каністерапії. На допомогу людям прийдуть навчені собаки.

Каністерапія. Вірний друг. го струни серця, кременчук, канистерапия, суспільство, інвалідність

В рамках національного проекту «Ангел анімалз України», представники ГО «Струни серця» спільно з організацією ветеранів АТО, спілкою інвалідів, вирішили створити міський Центр з каністерапії, пройти необхідні етапи підготовки та сертифікації.

Власне сам проект передбачає психологічну та фізичну реабілітацію і адаптацію ветеранів війни та осіб з інвалідністю, обмеженими можливостями. В першу чергу учасників бойових дій — українських воїнів після АТО та членів сімей загиблих, а також діток-аутистів та з ДЦП, затримкою розвитку і таке інше, молоді та жінок після домашнього та іншого насильства, реабілітація осіб з інвалідністю та обмеженими можливостям по зору, слуху та з фізичними вадами (в тому числі колясочники, травми рук). Кременчук в цьому проекті – одне з пілотних міст в Україні.

Каністерапія. Вірний друг. го струни серця, кременчук, канистерапия, суспільство, інвалідність

За словами Сергія, вже на етапі підготовки собак-поводирів (провідників) до Центру підготовки приходили мами з дітьми, які мають різні види фізичних вад. Оксана одна з них. Її дитина потребує саме психологічної реабілітації. Як зауважила Оксана, буквально декілька візитів до Центру позитивно вплинули на її дитину: «Навіть просто спостерігаючи за тренуваннями собак донька посміхається, радіє від побаченого та перебуває в гарному настрої тривалий час після візиту до Центру».

Каністерапія. Вірний друг. го струни серця, кременчук, канистерапия, суспільство, інвалідність

Психолог Любов Терещенко підтверджує, що каністерапія сприяє загальному покращенню психологічного стану дитини, яка отримує великий обсяг позитивних емоцій.

Аби мати можливість надавати кваліфіковану допомогу з каністерапії відбувається підготовка команд тренерів та розумних помічників-друзів серед тварин, підготовка приміщення та проведення іспитів команд. В березні 2019 року у Кременчуці кваліфіковані фахівці провели триденні тренінги, де були відпрацьовані теоретичні та практичні знання. Після цього кременчуцький Центр з каністерапії отримає сертифікат на надання відповідних послуг з реабілітації.

Кременчуцьке Громадське ТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*