У Херсоні презентували календар в рамках фотопроєкту “Ті, хто надихають” (ВІДЕО)

У Херсоні презентували календар в рамках фотопроєкту “Ті, хто надихають” (ВІДЕО). херсон, календар, суспільство, фотопроєкт ті хто надихають, інвалідність

У Херсоні презентували календар в рамках фотопроєкту “Ті, хто надихають”. херсон, календар, суспільство, фотопроєкт ті хто надихають, інвалідністьСуспільне Херсон

У Херсонській бібліотеці імені Лесі Українки презентували календар до благодійного фотопроєкту “Ті, хто надихають”. Головна його мета – сформувати толерантне ставлення до дітей з інвалідністю, – розказали організатори Суспільному.

Учасниками благодійного фотопроєкту стали діти з інвалідністю та представники різних професій – спортсмени, лікарі, поліцейські. Вирішила взяти участь у проєкті разом із сином і Ольга Рязанова:

“Це все проходило у період карантину. Ми були обмежені у спілкуванні та ці маленькі дні, коли ми мали можливість поспілкуватися з іншими дітьми, з батьками – це було дуже важливо для нас. Також це дуже важливий соціальний проєкт, тому що ми показуємо наших дітей. Вони також потребують уваги від суспільства. Ми хочемо донести, що ми – такі ж діти і ми маємо право існувати у суспільстві, як усі люди”.

“Чому б не показати нашому суспільству таких дітей, як Сашко, Максим і всі інші діти, які брали участь у цьому проєкті. Вони, дійсно, сильні, витривалі, займаються різними видами спорту. Вони хочуть показати своїм меншим друзям, що, дійсно, потрібно займатися спортом. Вони – Чемпіони Європи 2018 року з гри у бочче”, – говорить мати хлопця з інвалідністю Любов Хорунжак.

Фотопроєкт “Ті, хто надихають” започаткували громадська організація людей з інвалідністю “ВЕЛІД” та творчий колектив “Янголи добра”. За словами Віктора Булки та Марини Колокот, вони разом з фотографинею Мариною Бурак на досягнутому не планують зупинятися.

“Другий рік поспіль ми випускаємо такий інклюзивний календар у рамках благодійного фотопроєкту “Ті, що надихають”. Робоча назва була “Сильні духом”. Ми цілий рік працювали над тим, щоб відобразити і показати, що ми різні, але ми рівні. Цілий рік цей календар буде нагадувати тим людям, які приймають управлінські рішення, які працюють задля людей з інвалідністю, для мам, які виховують дітей з інвалідністю, щоб вони створювали рівні можливості та права на рівні нашої громади”, – говорить співорганізатор фотопроєкту Віктор Булка.

“Зараз напередодні Нового Року, ми усі мріємо, але ми розуміємо, що у кожного свої мрії. Є мрії, які нас об’єднують – це мир, здоров’я, добро. Бажання робити щось гарне, щоб у відповідь отримати усмішку. Ось ми це зробили і зробили це вже вдруге. Ми не просто впевнені, ми не маємо жодного сумніву, що це тільки одна ще сходинка. Попереду ще дуже багато чарівного і неймовірного. Напередодні Нового Року і Різдва, хочеться побажати всім творити добро! “, – розказала співорганізаторка фотопроєкту Марина Колокот.

За словами організаторів, найближчим часом виставка фотографій соціального проєкту має відбутись у Херсонській міській раді.

Світлана Піцан, Тонг Нгок Ань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*