У Лозовій Сергій Чернов ознайомився з роботою закладів для дітей з особливими потребами (ФОТО, ВІДЕО)

У Лозовій Сергій Чернов ознайомився з роботою закладів для дітей з особливими потребами (ФОТО, ВІДЕО). лозова, центр комплексної реабілітації, допомога, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, sign, outdoor, screenshot, text, information, font, plaque. A sign on the side of a building

У Лозовій Сергій Чернов ознайомився з роботою закладів для дітей з особливими потребами. лозова, центр комплексної реабілітації, допомога, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи із візитом на Лозівщині, оглянув приміщення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» та Інклюзивно-ресурсний центр.

На думку Сергія Чернова, у Лозовій було ухвалене правильне управлінське й господарське рішення, яким в одній будівлі розміщено три установи, які надають освітні послуги дітям: окрім дитячого садка, під одним дахом працюють Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» та Інклюзивно-ресурсний центр.

«Добре, що тут сконцентрована команда висококваліфікованих фахівців, які професійно надають допомогу. З іншого боку обслуговування такого приміщення – це ефективне використання бюджетних коштів, за що я хочу тільки подякувати міському голові й депутатам міськради, що вони підтримують такі проекти», – зазначив голова облради.

У Інклюзивно-ресурсному центрі отримують послуги з корекційно-розвиткових занять 40 дітей Лозівщини. Тут функціонують два відділення: «раннього втручання» та «відділення інклюзії», у яких працюють 11 фахівців. Зокрема, у першому півріччі 2019 року фахівцями Центру було надано понад півтори тисячі індивідуальних консультацій батькам дітей з особливими освітніми потребами; повний курс послуг пройшли 6 сімей.

Як розповідає директор Центру Оксана Шаламова, минулоріч у закладі проводилися зовнішні та внутрішні ремонтні роботи з облаштування центрального входу, переходу між першим та другим поверхами. Обладнано також окремі робочі кімнати для практичних психологів, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, ресурсна кімната, кабінет директора, місце для очікування, санвузол, окрім того, закуплено спортивний інвентар для залу лікувальної фізкультури.

Для проведення ремонтних робіт були виділені кошти з міського бюджету на суму 700 тис грн та з обласного бюджету на суму 191 тис 248 грн.

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» було створено з метою посилення соціального захисту дітей з інвалідністю та покращення якості надання соціальних послуг, направлених на реабілітацію дітей з інвалідністю. Сюди можуть зараховуватись діти віком до 18-ти років з фізичними та/або розумовими вадами розвитку, які отримали статус дитини з інвалідністю та діти до 4-х років, що мають ризик отримати інвалідність. На сьогодні у Центрі на обліку перебуває 47 дітей.

Харківська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*