У Маріуполі вчать спілкуватись з людьми, які мають інвалідність

У Маріуполі вчать спілкуватись з людьми, які мають інвалідність. мариуполь, онлайн, спілкування, тренинг, інвалідність

У Маріуполі вчать спілкуватись з людьми, які мають інвалідність. мариуполь, онлайн, спілкування, тренинг, інвалідністьфото: Суспільне Донбас

Жителів Маріуполя вчили коректному спілкуванню з людьми з інвалідністю. Тренінг організували представники молодіжної ради спільно з клубом “Повір у себе”. Проводили його в онлайн режимі.

У Олексія Дідаша ДЦП від народження. Він працює менеджером в інтернет-магазині, з клієнтами спілкується онлайн. Як він розповів Суспільному, з непорозумінням стикається щодня.

У Маріуполі вчать спілкуватись з людьми, які мають інвалідність. мариуполь, онлайн, спілкування, тренинг, інвалідністьфото: Суспільне Донбас. У Маріуполі вчать спілкуватись з людьми, які мають інвалідність

“Днями я попросив водія опустити в автобусі мені пандус. Водій проігнорував моє прохання. Прикро, але я звик до цього. Довелося просити інших людей опустити пандус, щоб вийти з автобуса на вулицю”, – розказав Олексій.

Як спілкуватися з людьми, які мають інвалідність та чого не можна робити розказали на тренінгу представники громадської організації “Повір у себе”.

“Ми просто говорили про ті бар’єри та про ті підходи, які необхідно використовувати в повсякденному житті й в роботі, якщо люди займають певні посади та стикаються з людьми з інвалідністю”, – розказала директорка організації Олена Кравченко.

До розмови приєдналися понад тридцяти учасників віком від 16 до 30 років. Здебільшого – це волонтери. Онлайн дискусія тривала дві години.

“Ми можемо вважати, що для нас це нормально, але виявляється, що для людини, яка має інвалідність, це може бути образливим. Виявляється все не так просто, як нам здається”, – розказала після тренінгу волонтерка Анастасія Кулешова..

За словами організаторів, наступний тренінг планують провести цьогоріч весною.

Олександра Папіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*