У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу

У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу. впо, хмельниччина, послуга, соціальний супровід, інвалідність

У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу. впо, хмельниччина, послуга, соціальний супровід, інвалідність

За ініціативи громадської організації «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області для ВПО з інвалідністю розпочинається ініціатива “Соціальний супровід через надання консультацій для ВПО з інвалідністю”. Діяльність проводиться у рамках проекту “Громадська ініціатива з соціально психологічної та правової допомоги для ВПО з інвалідністю в громадах Хмельницької області”.

Соціальний супровід ВПО з інвалідністю відбуватиметься з таких питань:

– Пошук освітніх закладів для навчання дітей ВПО з інвалідністю чи дітей з інвалідністю.

– Допомога в пошуку житла для ВПО з інвалідністю, які тільки переїхали з окупованих територій.

– Допомога в пошуку роботи для ВПО з інвалідністю через організацію індивідуальних зустрічей працедавця та кандидата на роботу (ВПО з інвалідністю) в супроводі кейс менеджера. Підготовка супроводжуючих для неповносправних ВПО для супроводу під час індивідуальних зустрічей з працедавцями і перших днів на роботі, та надання послуг супроводу.

За детальною інформацією та для участі в ініціативі телефонуйте за номером: 0736713294. Також за отриманням інформації можна звернутися на електронну пошту або на сторінці організації у Facebook:

https://www.facebook.com/crmg.donbas/

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її̈ зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Центр розвитку місцевих громад” і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом

#ПрограмаСтійкість

#BSTproject

Рома Центр

Ресурсний центр ГУРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*