У Центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез 26-річному захиснику, який мріє якнайшвидше повернутися на фронт (ФОТО)

У Центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез 26-річному захиснику, який мріє якнайшвидше повернутися на фронт (ФОТО). доброволець, поранення, протез, протезування, центр незламні

У Центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез 26-річному захиснику, який мріє якнайшвидше повернутися на фронт. доброволець, поранення, протез, протезування, центр незламні

Віталій втратив ногу на День Незалежності, пів року готувався до протезування, і нарешті може повернутися до побратимів. У Центрі НЕЗЛАМНІ встановили протез добровольцю, і зараз з ним займаються фізичні терапевти.

Віталію – 26 років. Він родом з Чернівців. Стати на захист Батьківщини вирішив з перших днів повномасштабного вторгнення. Через велику кількість добровольців тоді, пригадує, ледь потрапив до батальйону.

У серпні, під час наступальної операції на харківському напрямку, біля Віталія розірвався танковий снаряд: обидві ноги хлопця просікли уламки. Через інтенсивний ворожий обстріл, побратими не змогли одразу дістатися до Віталія. Першу медичну допомогу хлопцеві надали лише тоді, коли зупинився “вогонь”.

До найближчого госпіталю у Барвінковому Віталій потрапив через дві години після поранення – праву ногу врятувати вже не вдалося.

На протезування Захисник приїхав в Центр НЕЗЛАМНІ. Тут спеціалісти менш ніж за тиждень виготовили Віталію протез. Нині хлопець на реабілітації, з ним займаються фізичні терапевти.

Після відновлення Віталій повернеться на фронт. Каже, що докладає максимум зусиль, аби це відбулося якомога швидше, адже побратими уже зачекалися.

Протез виготовили завдяки мобільній майстерні протезування та комплектуючим, які отримали від Мальтійської служба допомоги. Протез Віталія – одного з найкращих виробників протезів у світі – німецької компанії “Ottobock”.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*