Учні інклюзивного модельного агентства здадуть підсумковий іспит

Учні інклюзивного модельного агентства здадуть підсумковий іспит. харків, модельне агентство, соціалізація, інвалідність, іспит

Учні інклюзивного модельного агентства здадуть підсумковий іспит. харків, модельне агентство, соціалізація, інвалідність, іспит

Підсумковий іспит та випуск студентів у школі інклюзивного модельного агентства відбудуться 14 листопада в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Проєкт «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» став одним із переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проєктів 2019 року. В результаті в Харкові було відкрито перше в Україні інклюзивне модельне агентство, яке стало інноваційним способом соціалізації та інтеграції людей з інвалідністю.

За словами організаторів, учасники проєкту продемонструють отримані знання і навички з дефіле, фотопозування, стилістики та візажу. Під час іспиту їм виставлять бали від 1 до 5 з усіх предметів. Сертифікати отримають ті учасники, які наберуть у підсумку не менше 12 балів.

Початок заходу – о 15:00.

Як зазначила віце-президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, це перша в Україні школа, яка готує професійних моделей з інвалідністю для участі в показах і фотосесіях.

«Перші курси пройшли дуже успішно. Наші учні вже гідно представляють Харків на чемпіонатах з візажу, беруть участь у модних показах і фотосесіях, зарекомендували себе як талановиті фотографи і беруть участь у зйомках реклами. Таким способом ми проводимо ребрендинг нав’язаних суспільством стереотипів про інвалідність», – зазначила Олена Шингарьова.

Захід проходить за підтримки управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міськради та під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*