Усі водії з інвалідністю будуть внесені в єдину базу даних, – Патрульна поліція

Усі водії з інвалідністю будуть внесені в єдину базу даних, – Патрульна поліція. львів, база даних, водій, парковка, інвалідність, person, indoor. A person holding a sign

За інформацією, наданою прес-центром Патрульної поліції Львівщини, в місті невдовзі очікується створення певної бази, згідно з якою будуть відбуватися перевірки транспортних засобів із позначкою «Водій з інвалідністю».

До цього рішення дійшла комісія доступності Львівської міської ради після чергового засідання, на якому правоохоронці доповіли про усі недоліки та проблеми, що виникають з розпорядниками паркувальних місць. Крім того, патрульні висунули кілька пропозицій з питань маркування та позначення парковок для маломобільних груп жителів. Інспектори запропонували створити загальну базу автомобілів, які мають позначки «Водій з інвалідністю», для того щоб легко ідентифікувати правопорушників, котрі займають місця осіб з обмеженими можливостями. До цієї справи заплановано долучити громадські організації, що об’єднують осіб з інвалідністю.

Варто сказати, що з кінця жовтня минулого року працівники поліції виписали штрафи більше, ніж 600 особам, котрі незаконно припаркувалися на місцях для інвалідів. Також було евакуйовано майже 140 автомобілів.

Справжня Варта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*