В обласній раді працюють над ідеєю створення Центру цілодобового перебування дітей з особливими потребами

В обласній раді працюють над ідеєю створення Центру цілодобового перебування дітей з особливими потребами. житомирська область, центр денного перебування, будинок-інтернат, реабілітація, інвалідність, floor, jacket, clothing, person, ground, man, indoor, jeans, coat, smile. A group of people standing in a room

В обласній раді працюють над ідеєю створення Центру цілодобового перебування дітей з особливими потребами. житомирська область, центр денного перебування, будинок-інтернат, реабілітація, інвалідність

Заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук разом із головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Євгенієм Жабокрицьким і директором департаменту праці та соцзахисту населення облдержадміністрації Юрієм Прокопцем 31 січня відвідали Тетерівський дитячий будинок-інтернат, де проінспектували стан діяльності установи та перевірили процес ремонту приміщень.

Попередньо, за результатами роботи робочої групи з вивчення питання щодо діяльності комунальної установи «Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» разом із громадською організацією «Аутизм – Житомир» було розглянуто питання щодо створення Центру денного перебування та реабілітації дітей з інвалідністю, дітей з психічними розладами тощо, зокрема і на базі Тетерівського дитячого будинку-інтернату.

«Ми розуміємо складність та водночас гостру необхідність створення такого центру для дітей з особливими потребами. Зараз є низка питань, які ми вивчаємо, та міркуємо над ідеями реалізації, аби максимально ефективно і доцільно знайти та використати наявні можливості. Також спілкуватимемось з представниками міської ради, аби спільно працювати над даним питанням», – підкреслив Максим Вілівчук.

«На профільній комісії ми разом зі спеціалістами та людьми, які звернулись з пропозиціями по створенню Центру денного перебування для дітей, розглядатимемо покроково пункти реалізації такої ініціативи. Тут питання в приміщенні, статуті, працівниках, проте ми вже ведемо роботу, аби закладати основу і мати чіткі кроки для подальшої роботи», – розповів Євгеній Жабокрицький.

За словами Юрія Прокопця, робота над створенням місць для цілодобового перебування дітей вже ведеться, зокрема на минулій сесії обласної ради було внесено зміни до статуту КУ «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» щодо влаштування 5-денного і цілодобового перебування дітей-аутистів в установі.

На базі КУ «Обласний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» також планують розробити план впровадження подібної системи реабілітації дітей.

Житомирська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*