Вінницькому протезно-ортопедичному підприємству виповнилося 88 років

Вінницькому протезно-ортопедичному підприємству виповнилося 88 років. вінницьке кепоп, допомога, послуга, підтримка, інвалідність

Вінницькому протезно-ортопедичному підприємству виповнилося 88 років. вінницьке кепоп, допомога, послуга, підтримка, інвалідність

Цьогоріч виповнюється 88 років Вінницькому протезно-ортопедичному підприємству.

6 травня за дорученням Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова колектив Вінницького КЕПОП з річницею привітала перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна.

«88 років – це немало, але я впевнена, що для Вінницького протезно-ортопедичного підприємства – це не лише значний досвід, а й певний початок. Саме це підприємство виконує не лише економічну, а й вкрай важливу соціальну функцію. Реалізація державної політики у сфері підтримки та допомоги особам з інвалідністю – це дуже складна та багатовекторна робота, тож надання послуг потребує індивідуального підходу, що і демонструє ваше підприємство. Важливо, що ви маєте необхідний досвід у наданні якісних соціальних послуг, адже кожен, хто звертається до вас, отримує не лише професійну допомогу, а й щиру підтримку. Бажаю колективу постійного руху вперед, успіхів та здоров’я вам та вашим родинам, адже можна повністю віддатися своїй роботі лише тоді, коли вдома все гаразд».

Із 88-ю річницею працівників Вінницького протезно-ортопедичного підприємства також привітала Голова обласної профспілки працівників соціальної сфери Галина Собко.

На завершення зустрічі Наталя Заболотна вручила колективу Вінницького КЕПОП принтер для роботи.

«Ви вже багато досягли і ще багато чого належить зробити! Все ще попереду!» – зауважила Наталя Заболотна.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*