Запорізька область: «Безпека не має бар’єрів»: запорізькі рятувальники завітали до вихованців інтернату (ФОТО)

Запорізька область: «Безпека не має бар’єрів»: запорізькі рятувальники завітали до вихованців інтернату (ФОТО). запорізька область, безпека життєдіяльності, рятувальник, інвалідність, інтернат

Запорізька область: «Безпека не має бар’єрів»: запорізькі рятувальники завітали до вихованців інтернату. запорізька область, безпека життєдіяльності, рятувальник, інвалідність, інтернат

Одне із пріоритетних завдань рятувальників – створити безбар’єрний простір в отриманні базових знань з безпеки життєдіяльності для кожного.

18 квітня благодійний фонд «Мама плюс Я» завітали до вихованців одного із дитячих будинків-інтернатів Запоріжжя. До активностей, які організували благодійники, долучилися і запорізькі рятувальники.

Незважаючи на те, що в закладі перебувають хлопці з інвалідністю, рятувальникам вдалося адаптувати правила безпеки таким чином, аби правильно і цікаво розповісти про головне. Для пояснення і ефективного сприйняття основних аспектів фахівці ДСНС використовували інтерактивні ігри та поліграфічну продукцію від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Кожен вихованець мав змогу приміряти бойовий одяг і каску. Найбільш позитивні емоції викликав пожежний автомобіль та можливість самостійно загасити умовне загоряння. Завершився захід руханкою із Вогнегасником та світлинами з рятувальниками на пам’ять.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*