Здобувач PHd з психології Овчаренко Олена Юріївна та Відкритий міжнародний університет “Україна” проводить опитування, яке проводиться в рамках виявлення особистісних ресурсів стресостійкості студентів

Здобувач PHd з психології Овчаренко Олена Юріївна та Відкритий міжнародний університет “Україна” проводить опитування, яке проводиться в рамках виявлення особистісних ресурсів стресостійкості студентів. дослідження, опитування, стресостійкість, студент, інвалідність

Опитування триватиме до 01 жовтня 2023р.

Мета дослідження – виявлення особистісних ресурсів стресостійкості студентів та студентів з інвалідністю, виявлення відношення викладачів до студентів з інвалідністю та виявлення загального рівня стресу всіх українців до початку війни та в момент дії воєнного стану.

Результати дослідження використовуватимуться анонімно і тільки для наукових цілей. Гарантуємо конфіденційність отриманих даних. Якщо у Вас виникли питання, задайте їх перш, ніж виконувати завдання: 067 216 16 57 або (Овчаренко Олена Юріївна).

Опитування складається з трьох опитувальників (анкет).

  1. Перший опитувальник «ОПИТУВАННЯ. Особистісний ресурс стресостійкості» Ви можете пройти за посиланням:
    https://docs.google.com/forms/d/1BRj2oj-Qbb7IZa13YoqxEVehvIb2a52XMaoBQN0jJI0/edit

Опитувальник складається з анкетних даних та 6 методик. На заповнення анкети потрібно приблизно біля 1 години. Опитувальник призначений для проходження як здоровими студентами так і студентами з інвалідністю.

Ви можете завантажити текстову версію опитування та надіслати заповнену анкету на електронну адресу: або пройти опитування онлайн.

  1. Другий опитувальник «Анкета для викладачів в межах написання дисертаційного дослідження “ОСОБИСТІСНІ РЕСУРСИ СТРЕСОСТІЙКОСТІ СТУДЕНТІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ»» Ви можете пройти за посиланням:
    https://docs.google.com/forms/d/1PruUvGsZyG-ourGu4K-MsGb4tZw8n5wSJXAnfsrKCyQ/edit

Опитувальник складається з 10 питань. На заповнення анкети потрібно приблизно 10 хвилин. Опитувальник призначений для проходження викладачами навчального закладу.

Ви можете завантажити текстову версію опитування та надіслати заповнену анкету на електронну адресу: або пройти опитування онлайн.

  1. Третій опитувальник «Опитувальник щодо рівня стресу до початку війни в Україні та в період військових дій» Ви можете пройти за посиланням:
    https://docs.google.com/forms/d/1uUo4oTM-zUXxDqQQo31UgVGKwLOXWpRL9_C0pu7ENQs/edit

Опитувальник складається з 10 питань. На заповнення анкети потрібно приблизно 10-15 хвилин. Опитувальник призначений для проходження всіма українцями.

Ви можете завантажити текстову версію опитування та надіслати заповнену анкету на електронну адресу: або пройти опитування онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*