“Вірю, що після перемоги Україна прийматиме Invictus Games”, – головний тренер національної збірної Олена Яновська

“Вірю, що після перемоги Україна прийматиме Invictus Games”, – головний тренер національної збірної Олена Яновська. invictus games, ігри нескорених, олена яновська, змагання, тренер

“Вірю, що після перемоги Україна прийматиме Invictus Games”, – головний тренер національної збірної Олена Яновська. invictus games, ігри нескорених, олена яновська, змагання, тренер

Після перемоги у війні Україна прийматиме міжнародні змагання з адаптивних видів спорту Invictus Games, – переконана Олена Яновська, головний тренер національної збірної команди “Ігор Нескорених”.

Під час прямого включення до інформаційного марафону на “Суспільному” вона нагадала, що прийом заявок на участь у Всеукраїнських змаганнях “Ігри Нескорених” продовжено на один тиждень – до 21 березня включно.

“Ми продовжили реєстрацію, щоб кожен, хто хоче представити Україну на міжнародній арені, отримав такий шанс. Ще є час для тих, хто не встиг зареєструватись через повітряні тривоги, відсутність електроенергії, не встиг отримати довідку від спортивного лікаря. Навіть ті, хто поранені і знаходяться на лікуванні у госпіталях – виявляють бажання долучитися, і якщо лікарі дозволять – встигли подати заявку на участь у змаганнях”, – наголосила Олена Яновська.

Головний тренер зазначила, що наразі у світі зростає кількість адаптивних видів спорту, тому Україна активно проводить підготовку тренерів з числа українських ветеранів. Відтепер в український команді тренерів є тренер-ветеран з настільного тенісу.

Вона також розповіла про підготовку до Всеукраїнських змагань “Іграх Нескорених”, які відбудуться наприкінці квітня у Львові.

“Всіх учасників, які зареєструвалися на змагання, зустрінуть та розселять, з ними проведуть технічну нараду про їхні подальші дії щодо видів спорту. Буде налаштована логістика серед локацій по видам спорту. Далі – спортивні змагання за олімпійською та параолімпійською системами. Паралельно буде проводитись психологічне інтерв’ювання для того, щоб не нашкодити, і щоб адаптивні види спорту і змагальна діяльність в умовах конкуренції принесли максимально якісний результат. Після – опрацювання результатів спортивних змагань та психологічного інтерв’ювання, і незалежна комісія обере 24 особи, які й увійдуть до складу національної збірної”, – поінформувала Олена Яновська.

Нагадаємо, зареєструватись для участі у Всеукраїнських змаганнях “Ігри Нескорених” можна до 21 березня включно на порталі Е-ветеран за посиланням: https://eveteran.gov.ua/benefits/uchast-u-vseukrayinskih-zmagannyah-igri-neskorenih

Для цього кандидатам необхідно заповнити коротку онлайн-форму та прикріпити первинні документи про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідку під спортивного лікаря.

Покрокову інструкцію як це зробити – дивіться тут.

Як отримати довідку від спортивного лікаря – читайте за посиланням.

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*