Житомирян запрошують долучитися до діяльності клубу «FREEDOM»

Житомирян запрошують долучитися до діяльності клубу «FREEDOM». житомир, клуб freedom, проект, інвалідність, інтеграція, screenshot, cartoon, design, abstract, internet, clipart. A drawing of a face

Житомирян запрошують долучитися до діяльності клубу «FREEDOM». житомир, клуб freedom, проект, інвалідність, інтеграціяВ рамках фінансованого Європейським союзом проекту «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями осіб з інвалідністю України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорт та туризмі», що реалізує ГО «Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів» в Житомирі, проводить свою діяльність клуб «FREEDOM».

Запрошуємо усіх бажаючих, хто має 1-3 групу інвалідності, залучитися до активної клубної діяльності!

Якщо Ви підтримуєте активний спосіб життя та бажаєте корисно проводити дозвілля, тоді раді Вас бачити в нашому клубі. У нас працюють такі спортивні секції як: настільний теніс, бочче, армреслінг, шахи та шашки, більярд. Запрошуємо Вас на тренування по всім видам спорту щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 15:00 до 18:00. Більярд щочетверга з 14:00 до 17:00.

По всьому місту працює безкоштовний трансфер до нашого клубу.

У супроводі професійних тренерів Ви маєте змогу оволодіти даними видами спорту, і прийняти участь у Міжнародних змаганнях між клубами України та Білорусії!

Творчі особистості можуть відвідати майстер-класи з хенд-мейду та навчитись робити цікаві речі власноруч.

Восени члени клубу поринуть у захоплюючий світ туризму – сплави на байдарках, задушевні розмови біля вогнища з однодумцями із Білорусі не залишать байдужими жодного із учасників клубу.

Крім того в клубі можна буде поспілкуватися із психологом та отримати консультацію юриста.

Не обмежуйте себе, приходьте і з нами Ви станете переможцями та відчуєте справжню жагу до життя! Участь для осіб з інвалідністю безкоштовна.

Даний проект став можливим завдяки Програмі територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) «Білорусь-Україна», що фінансується за рахунок Європейського союзу.

Клуб знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Князів Острозьких, буд 77 (БК УТОГ). За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +38(063)743-39-95.

«Рупор Житомира»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*