В ужгородських дитсадках продовжує роботу проект для дітей з обмеженими можливостями

1 29 87541 2. можливостями, обмеженими

  1 29 87541 1В Ужгороді вже другий рік поспіль діє проект «Дзвінок дзвенить для всіх», спрямований на впровадження інклюзивної освіти.

У проекті беруть участь шість ужгородських дитячих садків, реабілітаційний центр «Дорога життя» та угорська громадська організація, які сприяють тому, щоб діти з обмеженими фізичними можливостями навчалися разом зі здоровими.

Перша частина проекту нещодавно завершилася, а 24 січня в Ужгороді учасники проекту «Дзвінок дзвенить для всіх» підписали угоду про його продовження ще на рік.

«Готуємо підґрунтя для впровадження інклюзивної освіти. Дітки з обмеженими фізичними можливостями можуть навчатися і розвиватися разом зі своїми здоровими ровесниками у одному закладі. Ми повинні привчати суспільство до того, що є люди з трохи меншими можливостями, але з повноцінними правами, які не можна обмежувати. Діти також мають звикнути до цього і ставитися до своїх товаришів з певними особливостями так само, як ставляться й до інших», – каже начальник управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич.

zaholovok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*