На Дніпропетровщині стартувала реєстрація учасників нового проекту для людей з обмеженими фізичними можливостями

1 09 3 1 14284993517192-418A 1 2. грантрайтер

  1 09 3 1 14284993517192-418A 1

На Дніпропетровщині стартувала подача заявок на участь у новому проекті для людей з обмеженими фізичними можливостями – «Грантрайтер». Очікується, що перша група слухачів безкоштовних навчальних курсів складатиметься з 20 учасників.

Про це повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Презентацію нової професії провели у Регіональному центрі освіти інвалідів, який працює на базі Національної металургійної академії України. Планується, що курси занять також проходитимуть на базі Центру.

«Цей проект став можливим завдяки реалізації обласного конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині». За підсумками першості цю ініціативу було обрано як одну з найкращих. Адже сьогодні існує велика кількість міжнародних організацій і фондів, які готові стати фінансовими донорами для багатьох соціально вагомих проектів і програм. Для того, щоб отримати ці кошти, необхідно написати якісну грантову заявку. І саме цьому вмінню навчатимуть людей з обмеженими можливостями. Це нова професія – грантрайтер», – повідомила начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

Для того, щоб стати учасником проекту «Нова професія – грантрайтер» потрібно подати заявку. Після цього претендентам необхідно буде пройти співбесіду, за результатами якої будуть обрані перші 20 учасників.

Очікується, що навчальний курс триватиме близько півтора місяці. Заняття проходитимуть щотижня у понеділок, середу та п’ятницю з 16.00 до 20.00. На думку організаторів, такий проміжок часу буде найзручнішим для слухачів курсу. Заняття передбачені у форматі мозкового штурму та командної роботи.

За умовами проекту майбутніх грантрайтерів навчатимуть основам фандрайзингу, проектному менеджменту та комп’ютерній грамотності.

Основною вимогою до майбутніх слухачів проекту є наявність комунікативних здібностей. Уже після проходження співбесіди учасники навчальних курсів зможуть обрати бізнесову, наукову або соціальну галузь, для однієї з яких й створюватимуть грантові заявки. Для того, щоб отримати свідоцтво про проходження тренінгів учасникам необхідно буде пройти публічний захист власних проектів і розроблених під них грантових заявок.

  1 09 3 1 14284993517180-1286 2

Днiпропетровська обласна державна адмiнiстрацiя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*