Фахівці «Джерела» навчають батьківські громадські організації, як порозумітися з дітьми

Фахівці «Джерела» навчають батьківські громадські організації, як порозумітися з дітьми. львів, діти, порозуміння, центр реабілітації джерело, інвалідність

Фахівці «Джерела» навчають батьківські громадські організації, як порозумітися з дітьми. львів, діти, порозуміння, центр реабілітації джерело, інвалідність

Львів. Упродовж березня фахівці міського центру реабілітації «Джерело» навчають батьківські громадські організації тонкощам, як порозумітися з дітьми із труднощами розвитку, навіть якщо вони не можуть спілкуватися вербально.

Навчання відбувається в межах проєкту «Асистивні технології, як акселератор для дітей з особливими освітніми потребами», який підтримує UNICEF Ukraine та Фонд Akelius.

«Роль батьків у розвитку альтернативної та додаткової комунікації дуже важлива. Адже уже є програми, обладнання та можливості, щоб порозумітися з усіма дітьми. Налагоджена комунікація з дітьми із труднощами розвитку дуже важлива як у повсякденному побуті, так і в освітніх процесах», – наголошують у центрі «Джерело».

Нагадаємо, у «Джерелі» діють програми реабілітації та денного догляду для дітей з інвалідністю з числа тих, які вимушені були залишити свої домівки через війну та приїхали до Львова. Є реабілітаційні курси для дітей з інвалідністю від 4 до 18 років, або від народження до 4 років для дітей з труднощами розвитку. Також діти з інвалідністю мають змогу отримувати послуги денного догляду.

Контакти: (032) 227 36 01; .

Послуги для дітей від 0 до 4 років: +38 098 98 111 21; 032 227 36 00.

Комплексна реабілітація для дітей від 4 до 18 років: +38 067 820 59 50.

Марія Демчина

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*