Фахівці Центру раннього втручання навчають діток комунікувати за допомогою мобільного застосунку

Фахівці Центру раннього втручання навчають діток комунікувати за допомогою мобільного застосунку. львів, центр раннього втручання, вади мовлення, застосунок tippytalk, інвалідність

Фахівці Центру раннього втручання навчають діток комунікувати за допомогою мобільного застосунку. львів, центр раннього втручання, вади мовлення, застосунок tippytalk, інвалідність

У Центрі раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова тепер користуються мобільною програмою, яка допомагає комунікувати людям з вадами мовлення. ГО «Говори» надали застосунок TippyTalk, покликаний дати можливість людям з вадами мовлення спілкуватися, долучатися до суспільного життя, навчатися і розвиватися.

Львівські ІТ-фахівці переклали застосунок українською та адаптували до використання на планшетах, до систем Android та iOS.

TippyTalk можна використовувати як генератор мовлення: невербальний користувач будує фразу, яку застосунок озвучує; а також як месенджер, щоб переписуватися з батьками, рідними, педагогами або ж друзями.

У Центрі раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова проходять реабілітацію дітки з різними патологіями, в тому числі – з важкими мовленнєвими. З допомогою цього додатку фахівці Центру навчають дітей висловлювати свої думки та бажання, а також розвивають комунікацію дітей із затримкою мовленнєвого розвитку.

В Україні TippyTalk – перша спроба полегшити життя для тих, хто через певні причини не може говорити. ГО «Говори» працює для людей з аутизмом, вродженою чи набутою інвалідністю, психоемоційними розладами, а також для фахівців мови та мовлення, лікарів, освітян, соцпрацівників, ветеранів і їхніх сімей тощо.

Нагадаємо, Центр раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова працює на вулиці Лемківській, 28. Контакти: +38 068 16 43 236.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*