Освітяни Черкащини обговорили питання створення інклюзивного освітнього простору у школі

Освітяни Черкащини обговорили питання створення інклюзивного освітнього простору у школі. черкащина, семінар, школа, інвалідність, інклюзивна освіта, floor, furniture, indoor, chair, wheel, table, mirror, clock, tire. A chair sitting in front of a window

Управлінням Державної служби якості освіти у Черкаській області спільно з представником Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Черкаській ОДА проведено обласний семінар «Створення безпечного, комфортного та інклюзивного освітнього простору у школі». Участь у заході взяли представники засновників і керівники шкіл територіальних громад області.

Начальниця управління Служби Оксана Компанієць зазначила, що реалізація інклюзивного навчання потребує співпраці всіх учасників освітнього процесу, а також якісного менеджменту і планування. Також вона звернула увагу на важливість створення у закладі комфортного, дружнього та мотивуючого освітнього середовища, в якому кожна дитина зможе почуватися захищеною, працювати у своєму режимі й розвиватися.

У свою чергу Леся Валяєва, представник Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Черкаській облдержадміністрації, зупинилася детальніше на питанні облаштування приміщення та території закладу освіти з урахуванням принципів універсального дизайну, розумного пристосування. Зокрема, вона наголосила, що школа має забезпечувати максимально зручне для всіх учасників освітнього процесу середовище. І головне, – щоб таке середовище відповідало основним принципам інклюзивної освіти, рівності та поваги до прав людини.

Звертаємо увагу керівників закладів освіти! Отримати додаткову інформацію з питань формування інклюзивного освітнього середовища ви можете за тел. 0963201035

За інформацією Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області

Пресслужба ОДА

Черкаська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*