У Полтавському виші готують спеціалістів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі

У Полтавському виші готують спеціалістів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі. полтава, педуніверситет, специалист, студент, інклюзивна освіта, person, whiteboard, classroom, furniture, indoor, table, clothing, chair, desk, girl. A group of people sitting at a desk

У Полтавському виші готують спеціалістів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі. полтава, педуніверситет, специалист, студент, інклюзивна освіта

В Україні законодавчо визнано право дітей з особливими потребами на навчання у загальноосвітніх закладах за місцем проживання. Впровадження інклюзивної освіти в нашій країні зумовило потребу у підготовці спеціалістів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі.

Кафедра філологічних дисциплін і методик їх викладання Полтавського національного педуніверситету, розуміючи необхідність підготовки фахівців, запропонувала студентам напряму Соціальна педагогіка (соціально-реабілітаційна діяльність) дисципліну «Технології навчання мовно-літературної галузі в системі інклюзивної освіти».

На базі навчально-методичної лабораторії кафедри студенти засвоюють теоретичні основи курсу. Лабораторні заняття відбуваються на базі Полтавської ЗОШ № 18 Полтавської міської ради Полтавської області, яка має класи, де навчаються діти з особливими потребами.

Новини Полтавщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*