У Рівному відкрили безкоштовний центр для дітей з особливими освітніми потребами

У Рівному відкрили безкоштовний центр для дітей з особливими освітніми потребами. ірц, рівне, заклад, заняття, особливими освітніми потребами, indoor, playground, toddler, ball, orange, toy, play, colorful, decorated. A colorful toy on a table

У Рівному відкрили безкоштовний центр для дітей з особливими освітніми потребами. ірц, рівне, заклад, заняття, особливими освітніми потребами

У Рівному відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами.

Заклад знаходиться на першому поверсі міського освітнього закладу №24 і має 4 кабінети, зокрема, ресурсну кімнату, кабінет для індивідуальних занять вчителя-реабілітолога та практичного психолога, кабінет вчителя-логопеда та консультаційний пункт.

До слова, у Рівному функціонує 20 закладів освіти, де облаштовані 59 інклюзивних класів, в яких здобувають освіту 99 дітей з особливими освітніми потребами. Працює 36 асистентів вчителів.

Заклад чекали понад 42 тисячі дітей міста. Це вже 9 ІРЦ в області, на який з державного бюджету було виділено 188 тисяч гривень.

Усі навчальні аудиторії центру укомплектовані спеціальними меблями, корекційним обладнанням, методичним матеріалами.

Вагомою особливістю ІРЦ міста є те, що у корекційній кімнаті встановлений відеонагляд, що дає змогу не тільки спостерігати батькам за заняттями, а й допоможе проводити онлайн-навчання для корекційних педагогів.

– Основна мета центру – комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини та індивідуальні корекційно-розвиткові заняття, – зазначила директор інклюзивно-ресурсного центру Руслана Майструк.

«КРАПКА»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*