Українська соціальна академія скасовує оплату за програми з соціального підприємництва

Українська соціальна академія скасовує оплату за програми з соціального підприємництва. допомога, оплата, програма, соціальне підприємництво, удосконалення

Українська соціальна академія скасовує оплату за програми з соціального підприємництва. допомога, оплата, програма, соціальне підприємництво, удосконалення

Зважаючи на соціальну та економічну ситуацію в країні та завдяки підтримці партнерів, Українська соціальна академія скасовує оплату за участь в програмах з соціального підприємництва. Академія пропонує всім, хто прагне запустити свій соціальний бізнес, податись на безкоштовне навчання!

10 липня в Українській соціальній академії стартує програма інтенсивного розвитку для соціальних стартапів та діючих соціальних підприємств «Акселератор соціального підприємництва». Мета Акселератора — допомогти учасникам удосконалити свої продукти та послуги, прокачати підприємницькі компетенції, масштабуватись та залучити інвестиції.

Програма розроблена за методиками Віденської бізнес-школи (Австрія) та Центру розвитку соціального підприємства при Університеті Santa Clara у Кремнієвій долині (США).

Що ви отримаєте:

  • 5-місячне навчання з управління соціальним підприємством;
  • індивідуальне онлайн-менторство для кожної з команд від ключових експертів у галузі, яке триватиме і після завершення програми, а також консультації з командою Української соціальної академії;
  • Практичні тренінги з фінансів, маркетингу, бренд-менеджменту, правових основ бізнесу та підбору команди;
  • Воркшопи із залучення фінансування (робота з інвесторами, банківськими кредитними програмами, платформами краудфандингу та ін.);
  • Пітчинг проєктів з можливістю отримати безповоротні інвестиції на власний соціальний стартап в розмірі від 70 тисяч гривень.

Програма передбачає очне або заочне навчання (за вибором студента), менторство та експертну підтримку. Учасники також отримають можливість взяти участь у конкурсі інвестицій на розвиток успішного соціального бізнесу.

Для кого програма?

  • Для соціальних стартапів, які мають бізнес-модель та прототип продукту/послуги;
  • Для засновників та керівників соціальних підприємств, які прагнуть збільшення продажів та масштабування;
  • Для випускників пре-акселератора Української соціальної академії, які прагнуть розвинути свій стартап в успішний бізнес.

Старт: 10 липня 2020 року

http://ukrsocacademy.tilda.ws/accelerator

Організатор

Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.

Ти можеш допомогти раз. Або раз і назавжди.

Контакти:


38 098 248 22 64

Українська соціальна академія
http://social-academy.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*