Забезпечення умов реалізації громадян на працю – сприяння зайнятості інвалідів

1 30 za-rabotoi. інвалідів

Одеса. Політика у сфері зайнятості населення забезпечує права інвалідів на працю через надання рівних можливостей на ринку праці, можливість оволодіння новими професіями, створення сприятливих умов для професійної самореалізації осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перш за все, забезпечено принцип вільного доступу до послуг служби зайнятості особам з обмеженою працездатністю. При зверненні до міськрайцентрів зайнятості інвалідам надається повний спектр послуг.

По-друге, вжито заходів для їх всебічного інформування.

В профінформаційних секторах центрів зайнятості розміщено матеріали з питань працевлаштування, можливостей навчання та соціального захисту інвалідів.

З метою сприяння працевлаштуванню осіб з обмеженою працездатністю протягом 2014 року профорієнтаційними послугами охоплено 1,1 тис. інвалідів, яким надано 4,8 тис. профорієнтаційних послуг.

Для зазначеної категорії проведено 194 семінари.

Як результат, 464 особи працевлаштовані, з них 72 особи шляхом відкриття власної справи. 180 проходили профнавчання за актуальними на ринку праці професіями.

В Одеському міському центрі зайнятості для безробітних інвалідів працює клуб «Сходинки життя». Протягом 2014 року проведено 11 засідань клубу для 150 учасників.

Особлива увага приділяється школярам-інвалідам. У 2014 році під час профорієнтаційних заходів, що проводились фахівцями служби зайнятості у загальноосвітніх навчальних закладах, профорієнтаційні послуги надані 422 учням-інвалідам.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ

Одеський ОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*