«Головне – мати прагнення досягти успіху, все останнє – справа часу та власних старань…»

Слова колишньої безробітної особи з інвалідністю Олени, яка завдяки ефективним підходам Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості до співпраці з роботодавцями, успішно працевлаштована на постійну роботу до КП «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВУВКГ» ДОР

По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Трудова діяльність для людей з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину усвідомлювати свою індивідуальність, подолати розчарування та самотність, додає впевненості в собі. Прискорити процес успішного працевлаштування осіб з інвалідністю у Верхньодніпровській районній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості допомагають ефективні підходи до співпраці з роботодавцями.

Олена Миколаївна має інвалідність, весь час працювала на підприємстві, але через сезонний характер роботи вимушена була звільнитися.

За допомогою у пошуку нової роботи жінка звернулась до Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Врахувавши її професійний досвід, рекомендації лікарів та високу мотивацію до праці, Олені Миколаївні запропонували постійну роботу в міському водоканалі за посадою контролер водопровідного господарства.

Після співбесіди з роботодавцем Олена Миколаївна поповнила ряди трудового колективу КП “ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВУВКГ” ДОР.

Сьогодні Олена Миколаївна із задоволенням працює та відчуває себе потрібною і успішною. «Якщо ти дуже хочеш що-небудь досягти в житті або змінити, саме життя робить крок тобі назустріч. Головне – мати прагнення досягти успіху, все останнє – справа часу та власних старань», – говорить колишня безробітна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*