Історія успіху гусятинчанина Петра Карпіва

Історія успіху гусятинчанина Петра Карпіва. коцюбинці, петро карпів, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Історія успіху гусятинчанина Петра Карпіва. коцюбинці, петро карпів, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Житель с. Коцюбинці Гусятинського району Петро Карпів зараз успішно працює машиністом котельні на приватному підприємстві “Гусятин-тепло” з місцем роботи в Копичинецькій комунальній лікарні. Незважаючи на те, що чоловік має інвалідність ІІІ групи, за словами роботодавця, працівник він сумлінний, чесний, вправний.

Проте, був нелегкий час, коли серйозно захворівши, Петро поповнив ряди людей з обмеженими можливостями, час, коли потрібні були сили, аби не замкнутись у собі, подолати розчарування та самотність, набути внутрішнього переконання у тому, що життя продовжується, що потрібно оцінивши можливості, рухатися далі…

За допомогою у працевлаштуванні в травні 2019-го чоловік звернувся до Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Проаналізувавши індивідуальні можливості краянина, його професійну підготовку, кар’єрний радник служби зайнятості запропонувала йому вільне робоче місце на ПП “Гусятин-тепло”. Умови праці влаштували Петра: гнучкий режим роботи, зарплата, хороша транспортна доступність.

Отож, сьогодні чоловік має бажану роботу, можливість забезпечувати свою сім’ю, відчуває себе повноцінним членом суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*